Bir Borusan Holding kuruluşu olan Supsan üretimlerini 1970 tarihinden itibaren Eaton SRL lisansı ile yapıyor. Supsan, İstanbul Halkalı’daki fabrikasında her türlü içten yanmalı motor supabı, üretimi yapıyor. Bayileri kanalı ile ayrıca gayd,baga, tırnak takım conta, eksantrik mili, supap fincanı, motor yatağı, supap lastiği, supap şimi ve silindir kapak dağıtıyor.

Binek ve hafif ticari araçlar, traktör, ağır vasıta ve deniz taşıtları motorları olmak üzere geniş bir yelpaze için ürün sunuyor. Bugün Türkiye’nin en büyük motor supabı, üreticisi konumunda bulunuyor.

Supsan aralarında Ford – Otosan, Oyak – Renault, Tofaş – Fiat, Türk Traktör, Iveco, Anadolu Isuzu, Başak Traktör, Otokar, Temsa, Tırsan, Yavuz Mühendislik yer aldığı, Türkiye’nin önde gelen otomotiv üreticilerine ürün sağlıyor. Avrupa’da Porsche, Ferrari, Mercedes – Benz, Audi, Aston Martin, Bentley, DAF, Iveco, Volvo, Renault, Nissan, Dacia, Ford, Peugeot, VW, JCB, Fiat, Volvo Penta, VM Motori, Isotta Fraschini Amerika’da ise Detroit Diesel, John Deere, Ford, Chrysler, General Motors Supsan’ın müşterileri arasında yer alıyor.