Sektör lideri Multinet Up, kurumsal şirketlerin ve kamu kuruluşlarının çalışanlarına sağladığı faydaların çevrimiçi ve fiziksel ortamda ödeme sistemleri altyapısı ve yönetimi; akıllı şehir çözümleri; bireyler ve işletmeler için ön ödemeli hesap yönetimi, cüzdan ve kart hizmetleri, para transferi ve fatura ödeme gibi hizmetlerden oluşan geniş çözüm ve hizmet yelpazesi ile öne çıkmaktadır. Multinet Up 2010 yılından bu yana Fransız Up Group’un bir parçasıdır.

Multinet Up kendi bünyesinde yarattığı yenilikçi finansal teknolojiler ile paydaşlarına ‘değer yaratan’ çözümler tasarlar ve sunar. İş ortaklarının yemek giderlerinden akaryakıta, araç kiralamadan hediye kartına, uçak biletinden kargo ihtiyacına kadar tüm gereksinimleri için terzi usulü çözümleri bulunmaktadır. 4 ana eksende odaklanan çözümleri arasında Şirket Çalışan Çözümleri, Şirket Araç Çözümleri, Kurumsal Seyahat Çözümleri ile Tedarik veToplu Satınalma Çözümleri bulunmaktadır.

Multinet Up, eko sistemindeki 21 bin kurumsal müşteri, 1 milyon kart kullanıcısı ile sunduğu hizmetleri Türkiye genelinde 81 il ve ilçede 35 bin anlaşmalı noktaya kurduğu pos ağı ile sağlamaktadır. www.multinet.com.tr