Beyaz perdede görünen Cat® iş makinası geleneğini devam ettiren Cat ekskavatör, heyecanla beklenen, bu ay sinemalara gelen ve Michael Bay’in yönetmenliğini yaptığı “Transformers: The Last KnIght” filmindeki kahraman robot ekibine katılıyor.

Seyirciler Cat ekskavatörü bir otomobil hurda alanında bulunan araçlar arasında Cade Yeager (Mark Wahlberg) ve bir grup kahraman Autobot’la birlikte görecekler.

Son Derece Uygun Özellikler

Cat iş makinaları için global pazarlama innovasyon müdürü Jessica Nunley, ekskavatörün filmde görünmesi ve Caterpillar ile Transformers filmleri arasındaki ortak özelliklerden bahsederken iki markanın birbirine son derece uygun olduğunu söyledi: “Transformers filminin çağrıştırdığı özellikler – güç, sadakat ve koruma – Caterpillar markasına mükemmel biçimde uyuyor. Autobot’lar filmin kahramanının karşılaştığı zorluklarda ona yardım eden ortaklar rolünü oynuyor ve Caterpillar müşteri ortaklığını da aynı şekilde görüyor. Geleceğin şantiyeleri için yeni ürünler geliştirdiğimiz için tüm işimiz dönüşümle ilgili. Müşterilerimize inşaat sektörünü daha da iyileştirecek biçimde değiştirmek konusunda yardım etmek istiyoruz.”

Caterpillar tarafından sunulan “The Age of Smart Iron” tüm filoların aynı dili konuşmasını sağlayarak şantiyeleri dönüştürüyor ve makinaların gelişimini her zamankinden hızlı bir şekilde gözler önüne seriyor. Global İnşaat ve Altyapı bölümü global pazarlama müdürü Kurt Norris şöyle diyor: “LINK, GRADE, PAYLOAD ve DETECT gibi Cat® Connect teknolojilerinin entegrasyonu sayesinde Caterpillar inşaat sektörünün verimliliği arttırma, randıman kazanımları sağlama ve şantiyedeki işçilerin güvenliğini sağlama yolunu değiştiriyor. Artık Smart Iron çağına girdik ve gücümüzle, bu paradigma değişimini de ikonlaşmış Tranformers ‘TRANSFORMERS: The Last KnIght’ filminde birleştirmekle en iyi şekilde anlatmış olduk.”

Zorlukların Üstesinden Gelir

Cat iş makinaları her gün müşterilerin zorlu koşullar, imkansız teslimat süreleri ve sonu gelmeyen marj büyütme mücadeleleri içinde zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olur. Caterpillar, filmin vizyona girmesiyle aynı zamanda Cat ekipmanları ve film hakkında bilgi vermek için www.catrisetothechallenge.com web sitesini yayına soktu.

CAT, CATERPILLAR, ilgili logoları, “Caterpillar Yellow” ve “Power Edge” ticari takdim şeklinin yanı sıra işburada kullanılan kurumsal ve ürün kimlikleri Caterpillar’ın ticari markalarıdır ve izinsiz kullanılamaz.

©2017 Caterpillar Tüm Hakları Saklıdır

 Okuyucu Talepleri  www.cat.com/requestCatinfo

“Transformers: The Last Knight” Hakkında

Transformers: The Last Knight filminde insanlar Transformer’larla savaştadır ve Optimus Prime gitmiştir. Geleceği kurtarmanın anahtarı geçmişin sırları ve Transformer’ların dünya üzerindeki gizli tarihi içinde saklıdır. Şimdi dünyayı kurtarma görevi Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, bir İngiliz lordu (Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesörünün (Laura Haddock) beklenmeyen ittifakına bağlıdır. Film vizyona girmiştir.