Multinet Up’ın kurumsal seyahat çözümü ile istenilen havayolundan uçak bileti almak artık çok kolay.

Akıllı hizmet çözümlerinin Türkiye’deki lideri Multinet Up, kurumsal seyahat çözümü ile kurumlara Türkiye’nin her yerinde farklı segmentteki anlaşmalı otelleri, seyahat, transfer, araç kiralama, uçak bileti ve toplantı hizmetlerini herhangi bir üyelik maliyeti gerektirmeden 360 derece hizmet ile sunmaya devam ediyor.

Türkiye’de 1000’e yakın anlaşmalı üye otelde kullanıcılarına seçme özgürlüğü sunan Otelnet kurumlara diledikleri havayolundan uçak bileti alırken de hiç bir acenta komisyonu almadan  kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

1000’den fazla otelde yılda 550 binin üzerinde konaklama

Türkiye çapında farklı segmentte 1000’i geçkin otel ile işbirliği olan Otelnet yılda 550 binden fazla konaklama gerçekleştiriyor.

Kurumsal seyahat çözümleri ile  ayrıca istenildiği takdirde kişi sayısına ve niteliklere uygun toplantı mekânı temini ve belirtilen gün, yer ve saat için istenilen havayolu şirketinden uçak bileti, havaalanı-Otel, Otel-Havaalanı transfer ayrıcalığı ve Türkiye genelinde kısa dönem araç kiralama hizmeti sağlıyor. Kurumsal seyahat çözümü konaklama ve seyahat harcamalarını hizmet kategorisi bazında tek fatura kolaylığı sağlarken firmaların operasyonel yüklerini de hafifletiyor.

Detaylı bilgi için:

www.otelnet.com.tr

www.multinet.com.tr

Otelnet müşteri hizmetleri: 08503027267

Multinet çağrı merkezi: 4448736

Multinet Up Hakkında

1999 yılından beri faaliyet gösteren Multinet Up, kamu kurumlarından ve özel sektör firmalarından oluşan 21.000 müşterisi, 1 milyonu aşan kart kullanıcısı, kafe, restoran, market ve mağazalar ile akaryakıt istasyonlarını kapsayan  35.000’ e yakın üye işyeri ağı ile finansal teknoloji ve hizmet sektöründe öncü konumdadır. Müşterilerine yemek kartından araç kiralamaya, akaryakıttan uçak biletine kadar zengin bir yelpazede çözümler sunmaktadır.