Multinet Up’ın kurumlara özel şirket araçları çözümü Petronet yeni kullanıcıları için bir kampanya düzenledi. 30 Haziran 2017 tarihine kadar Petronet Sözleşmesi imzalayan müşteriler 15 bin TL’ye kadar ödül kazanma fırsatına sahip olacak.

Kampanyaya katılabilmek için araç başı aylık minimum 500 TL akaryakıt harcaması yapılması gerekiyor. Petronet, şirketlerin akaryakıt ihtiyacını Shell’in yaygın istasyon ağı güvencesi, tasarruflu kullanım özelliği ve Taşıt Tanıma Sistemi’nin sağladığı operasyonel kolaylık ile verimli bir şekilde karşılama imkanı sağlıyor.

21 bin kurumsal müşteri, 35 bin anlaşmalı nokta ve 1 milyondan fazla kart kullanıcısına hizmet veren Türkiye’nin lider kuruluşu Multinet Up iş ortaklarının yemek giderlerinden akaryakıta, araç kiralamadan toplu satın almaya, uçak biletinden kargo ihtiyacına kadar tüm gereksinimleri için çözümler sunuyor.

Şirket araç çözümleri kapsamında sunulan hizmetler ile araç ve filo kiralama, şirket araçlarının akaryakıt giderlerini uygun fiyat ve koşullarla sağlama ve şirket araçlarının yıkama, lastik ve bakım giderlerini yönetmek mümkün oluyor.