Nursen_Yildirim_Bilisim_Zirvesi_Eylul2013

Karel’den Bilişim Zirvesi’nde verimliliği artıran yeni ürün ve çözümler

Bu yıl 24-26 Eylül’de gerçekleşecek ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’13 için telekomünikasyon sektörünün öncü ismi Karel, ses, data ve görüntüyü birleştiren Tümleşik İletişim Çözümleri başta olmak üzere yeni ürün ve çözümlerini Zirve’de bilişim sektörüne tanıtıyor.

Zirve ile ilgili açıklama yapan Karel Pazarlama Direktörü Nurşen Yıldırım “Bilişim firmalar için rekabet ortamında başarı için önemli bir araç. Doğru yapılan bilişim yatırımı karşılığını verimlilik olarak geri öder” dedi.

25 Eylül 2013 – İstanbul; Yenilikçi vizyonu ve çağdaş teknolojik çözümleri ile öne çıkan Karel, ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’13’de ses, data ve görüntüyü birleştiren Tümleşik İletişim Çözümleri başta olmak üzere IP çözümleri, IP çağrı merkezi, mobil çözümler gibi yakınsama kapsamındaki yeni ürün ve çözümlerini tanıtma fırsatı buluyor. Zirve’deki standında uygulamalı olarak anlatılan ürün ve çözümler ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor.

Bilişim firmalar için rekabet ortamında başarı için önemli bir araç

Zirveye ilişkin açıklama yapan Karel Pazarlama Direktörü Nurşen Yıldırım “Tüm sektörlerde firmaların günümüz rekabet ortamında yarıştan kopmamak için bilişim sektörünü yakından takip etmeleri gerekiyor.

Hedef teknoloji kullanımını destekleyerek işletmelerin verimliliğini artırmak

Zirvede sundukları çözümlere değinen Karel Pazarlama Direktörü Nurşen Yıldırım şöyle söyledi:

“İletişimin geldiği en üst seviyenin canlı birer örneği olan UCAP tümleşik iletişim çözümlerimizi ve yeni ürünlerimizi Bilişim Zirvesi’13’deki standımızda tanıtma fırsatı bulduk. Ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gören UCAP tümleşik iletişim çözümlerimiz ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesajlaşma, sesli mesajlaşma, faks, e-posta ve mobiliteyi bir araya getirerek iletişimin verimliliğini artırıyor. Rekabet ortamında avantajlı olmanın da önemli bir anahtarı bu.”

Karel_ICT_Bilisim_Zirvesi

İleri teknolojiye yapılan akıllı yatırım karşılığını yeni müşteri olarak geri döner

Bilişim Zirvesi’13’de sundukları bir diğer çözümün IP yazılım tabanlı çağrı merkezi çözümü olduğunu belirten Yıldırım, “Çağrı merkezleri, kurumların müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmeleri ve verdikleri hizmetin seviyesini ölçebilmeleri için olmazsa olmaz bir yatırım özelliği taşıyor. Yapılan anketlere göre çağrı merkezi hizmetinden memnun olan müşterilerin kurumlara sadakati önemli ölçüde yükseliyor, Bu da tekrarlanan satışlar ve referans yöntemiyle yeni müşteriler olarak kurumlara geri dönüyor.” dedi.

Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Zirvenin sponsorlarından Karel, aynı zamanda iletişim ve bilişim dünyasından ulusal ve uluslararası birçok önemli isimin katılacağı açılış günü davetinde çok önemli isimleri ağırlıyor.

Zirve bu yıl 6 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayacak

24-26 Eylül tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Zirve’de “Daha hiçbir şey görmediniz!” teması altında e-Sağlık’tan inovasyona, mobil iş çözümleri’nden e-ticaret’e kadar pekçok alanda konuşmalar, panel ve paralel oturumlar düzenlenecek.

Bilişim merkezinde bireyler, kurumlar, sektörler, ülkeler ve kültürlerarası bilgi ve teknoloji paylaşımı, işbirliği ve bütünleşmenin hedeflendiği ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’13’e bu yıl üç kıtadan 6 bini aşkın ulusal ve uluslararası profesyonelin bir araya geleceği öngörülüyor.

 

Karel hakkında:

Özgün telefon santralı tasarımları ile Türkiye’de kurumsal haberleşme pazarının elektromekanik sistemlerden elektronik sistemlere geçişine öncülük ederek PBX pazarını yaratan Karel, uluslararası araştırma kurumu MZA verilerine göre konusunda dünyanın ilk 15 üreticisi arasında yer alıyor. 1986 yılında kurulan Karel, bugün yenilikçi iletişim teknolojilerini tüm dünyaya sunan pazar lideri bir firma. Karel kamu ve özel sektör işletmelerinin ihtiyaçlarına yönelik, her kapasite segmentinde ve farklı ihtiyaçlar için farklı teknolojilerde iletişim ürün ve çözümleri geliştirmekte, üretmekte ve bunların yurtiçi ve yurtdışı satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.